II zjazd Wolontariatu, ważne informacje

Komentarze:

Drodzy Wolontariusze i Sympatycy!

Już niedługo kolejny zjazd weekendowy Oblackiego Wolontariatu Misyjnego. Odbędzie się on w dniach 8-10 stycznia w Kokotku. Tematem tego zjazdu będzie „Wyposażenie do służby”, czyli o tym, co możemy tylko dzięki Duchowi Świętemu. Zaczynamy w piątek 8.01 kolacją o 19.30, a kończymy w niedzielę koło południa.

Z kwestii organizacyjnych:

1. Zabierzcie ze sobą śpiwory, Pismo Święte, instrumenty na których gracie i coś na wspólny stół (najlepiej coś do kanapek: ser, szynkę, jakieś warzywka, itp.)

2. Zjazdy są bezpłatne, wedle woli można złożyć dowolną „ofiarkę” do skarbonki w kaplicy domu zakonnego.

3. Pamiętajcie o nauce języków obcych, na ten zjazd trzeba przerobić rozdziały 1-4.

4. Maile zgłoszeniowe przyjmujemy do środy 6.01 na info@wolontariatmisyjny.pl. Piszcie w nich jak przyjedziecie, abyśmy mogli zorganizować transport z dworca w Lublińcu lub Tworoga i przywieźć Was do Kokotka. Piszcie też jeśli macie jakieś pytania, co do wolontariatu, przyjazdu itp.

Zachęcamy szczególnie tych, którzy byli już na pierwszym zjeździe – jak powiedziało się „A”, to teraz trzeba iść za ciosem i powiedzieć też „B” :) a niezdecydowanym mówimy stanowcze – tak!

Zabierzcie ze sobą dobre humory i otwartość na nowe!

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Kokotku!

P.S. Podczas zjazdu czytamy dzieło papieża Franciszka „EVANGELII GAUDIUM”, jeśli jednak ktoś nie może się doczekać, podsyłamy link do rozdziału I.

Łukasz Proksa